TOURISTS GUIDE -Szkolny konkurs języka angielskiego na przewodnik turystyczny

TOURISTS GUIDE

Szkolny konkurs języka angielskiego na przewodnik turystyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego pod tytułem: „Miejsca w Polsce warte zobaczenia- przewodnik turystyczny w języku angielskim”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 4-7. Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać przewodnik turystyczny w języku angielskim na temat dowolnego miejsca w Polsce (miasto, region). Każdy uczestnik może zgłosić w konkursie tylko jedną pracę. Wykonane prace proszę składać u  p. Pauliny Cichowicz do dnia 4 kwietnia 2018r (środa).

Szczegóły konkursu (m.in. wymogi dotyczące wykonania przewodnika) znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Regulamin konkursu-kliknij tutaj