Odyseja umysłu

Reguły w pigułce

EUROFESTIWAL 2018 NIEMCY

W tegorocznym EuroFestiwalu- dorocznym przeglądzie dokonań dzieci i młodzieży z różnych krajów i kultur uczestniczyło 95 drużyn z 15 krajów.
Nasza Drużyna Odyseuszy :Zosia Grosskreutz, Marcelina Jankowska, Maja Sosnowska, Tymon Pelowski, Maciej Okonek, Jędrzej Zabłotny, Maurycy Wojciechowski,
Dorota Wełniak- trener, Paulina Cichowicz- tłumacz, zaprezentowała w języku angielskim
rozwiązanie problemu długoterminowego “Do Boju w trójboju” i zdobyła I miejsce w swojej grupie wiekowej.
Podczas EuroFestiwalu mieliśmy możliwość uczestniczenia w szeregu atrakcjach przygotowanych przez organizatora: Wieczór Wielu Kultur, Międzynarodowy Jarmark
oraz wspólnie z Drużynami Kumpelskimi z Niemiec i Indii rozwiązaliśmy przygotowany specjalnie na tę okazję Problem Długoterminowy związany z cyrkiem.

Dziękujemy sponsorom:   Prezesowi Zarządu KLG Sp. z o.o. w Bydgoszczy , Firmie JAGO w Bydgoszczy oraz naszej Pani Dyrektor i Rodzicom za możliwość udziału w Eurofestiwalu w Werbellinsee – Niemcy.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI 2018

W dniach 24-25 marca 2018 roku Odyseusze z naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym etapie konkursu- Finale Ogólnopolskim Odysei Umysłu. Za rozwiązanie problemu długoterminowego pt. „Do boju w trójboju”, siedmioosobowa drużyna uczniów z klasy piątej zdobyła awans na EuroFestiwal w Europejskim Centrum Młodzieżowym „Werbellinsee”- Niemcy.
Gratulujemy!

ELIMINACJE REGIONALNE – ŁÓDŹ 2018

WSZYSTKIE DRUŻYNY Z NASZEJ SZKOŁY PRZESZŁY DALEJ!!!
GRATULACJE!!!