Imprezy i akcje sportowe

Miłe spotkanie !

Po wielu latach odwiedził naszą szkołę nasz absolwent i mój wychowanek jeden z najlepszych w historii szkoły piłkarzy ręcznych Marcin Kondek – reprezentant Polski juniorów, zawodnik I ligowego Wybrzeża Gdańsk. Marcin przyszedł w towarzystwie swojego przyjaciela i partnera z byłej drużyny Damiana Wleklaka – polskiego piłkarza ręcznego, reprezentanta Polski. Srebrnego medalisty MŚ 2007 i brązowego z MŚ 2009. Od sezonu 2009/2010 występował w Bundeslidze.

SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

Ogłaszamy zapisy drużyn do rozgrywek o Mistrzostwo Szkoły w halowej piłce nożnej klas V – VI

REGULAMIN ZAWODÓW

1. Prawo startu mają drużyny klasowe składające się przynajmniej z 4 zawodników ( w tym bramkarz). Liczba rezerwowych dowolna. Klasa może zgłosić 1 lub 2 zespoły.

2. Termin zgłoszeń do 15.01 ( wtorek ). Zgłoszenia należy dostarczyć do nauczyciela wf.

3. Termin rozgrywek ustalony będzie po przyjęciu zgłoszeń

3 . Wzór zgłoszenia na załączonym druku-kliknij tu

Zgłoszenie klasy ……………… do rozgrywek halowej w piłce nożnej

l/p Nazwisko i imię

SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

W poniedziałek odbyły się rozgrywki piłki ręcznej drużyn ‘’mieszanych’’. Do rywalizacji przystąpiły zespoły klas szóstych.

Wyniki spotkań

6A – 6C  12 : 12

6B – 6A   28 : 7

6B – 6C   23 : 6

Tabela końcowa

MIEJSCE

KLASA

ZDOBYTE PUNKTY

STOSUNEK BRAMEK zdobyte / stracone

6 B

6C

6A

Relacja foto z rozgrywek:

SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

Głównym założeniem naszej OLIMPIADY jest zachęcenie jak największej liczby uczniów do aktywności fizycznej. Program nasz przewiduje takie dyscypliny i konkurencje w których może wziąć udział każdy uczeń bez względu na posiadane umiejętności i poziom sprawności fizycznej.

Apelujemy do społeczności szkolnej o dbałość o swoje zdrowie i sprawność zgodnie ideą ‘’ w zdrowym ciele zdrowy duch ‘’

Propozycje dyscyplin i konkurencji dla klas IV -VII

Gry zespołowe ( piłka ręczna, piłka nożna, unihokej, dwa ognie, sztafety )

Konkurencje indywidualne (tenis stołowy, skok wzwyż i w dal, rzut piłeczką palantową , biegi na 60m,300m,600m,1000m)

TERMINY I REGULAMINY POSZCZEGÓLNYCH DYSCYPLIN I KONKURENCJI PODANE ZOSTANĄ ODDZIELNYM KOMUNIKACIE

OLIMPIADA ROZPOCZĘTA !!!

Na inaugurację naszych zmagań sportowych zaprezentowały się piłkarki ręczne. W rywalizacji wzięły udział drużyny złożone z uczennic klas V – VII. Zawody przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej. Wyniki stanowiły drugoplanową rolę, choć walka była zacięta o każdy gol. Najbardziej emocjonujące i wyrównane było spotkanie pomiędzy zespołami reprezentacji klas VI z drużyną klas VII. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Wszyscy uczestnicy zmagań sportowych, kibice oraz uczniowie w rolach sędziów pomocniczych otrzymali oceny bardzo dobre za pozalekcyjną aktywność sportową.

Zmagania szczypiornistek w obiektywie poniżej

szkolna olimpiada