Wyniki zawodów

Sukces czwórboistów !!!

We wtorek ( 8.05 ) i w środę ( 9.05 ) drużyny dziewcząt i chłopców klas V – VI uczestniczyły w Mistrzostwach Bydgoszczy w czwórboju lekkoatletycznym. Dla niewtajemniczonych podajemy krótką informację o zasadach. Zespół czwórboju składa się 6 zawodników. Każdy zawodnik startuje w 4 konkurencjach ( 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600 m w kategorii dziewcząt, 1000 m dla chłopców ). Rezultaty uzyskane w poszczególnych konkurencjach przeliczane są na punkty. Suma punktów 5 zawodników decyduje o zajętym miejscu przez drużynę.

Nasze zespoły zajęły w tej rywalizacji I MIEJSCE dziewczęta, chłopcy II miejsce. Jest to ogromny sukces naszych reprezentantów tym bardziej, że pokonaliśmy szkoły sportowe o profilu lekkoatletycznym.

Reprezentacje naszej szkoły wystąpiły w następujących składach:

CHŁOPCY – Czesiński Jakub, Kowalkowski Oskar, Gierak Mateusz, Szwedo Michał, Kurland Mateusz

DZIEWCZĘTA – Tomaszewska Wiktoria, Knyter Maja, Duma Martyna, Walkowiak Sonia, Kukla Maja, Antonowicz Natalia

GRATULUJEMY!

Relacja foto poniżej

II miejsce w Finale województwa kujawsko – pomorskiego w indywidualnych biegach przełajowych.

Oskar Kowalkowski uczeń klasy siódmej ( rocznik 2005) zajął II miejsce w finale wojewódzkim w indywidualnym biegu przełajowym. Swoja postawą i zaangażowaniem sprawił miłą niespodziankę.
W finale Mistrzostw Bydgoszczy zajął dopiero 4 miejsce, zyskał przepustkę do reprezentowania miasta Bydgoszczy w finale.
Bieg finałowy był w pełni kontrolowany do samego końca.

Gratulujemy srebrnego medalu!!!.

Mistrzostwa Bydgoszczy w biegach sztafetowych 4*100 metrów
im. Teresy Ciepły

Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie podczas zawodów.
Dziewczyny pobiegły w składzie : Marta Kucińska, Martyna Duma , Julia Piękoś i Kukla Maja- zajęły III miejsce .
Chłopcy pobiegli w składzie : Jakub Cieszyński , Piotr Kieca , Jakub Matuszyński i Marcin Paczkowski – zajęli  II miejsce.

Gratulujemy!

‘’ O KROK OD FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO ‘’

Z brązowymi medalami wróciły nasze piłkarki ręczne z Mistrzostw Bydgoszczy. W decydującym meczu nasze szczypiornistki nie sprostały drużynie SP 67, przegrywając ostatecznie 9:7. Mecz był bardzo wyrównany, pięć minut przed końcem spotkania dziewczyny prowadziły nawet dwoma golami. Niestety, o wyniku zadecydował brak doświadczenia meczowego.

Medalistki Mistrzostw Bydgoszczy

1. Antonowicz Natalia 5b
  2. Nowakowska Roksana 5b
  3. Wysocka Natalia 5b
  4. Kamieńska Julia 5b
  5. Brzozowska Natalia 6a
  6. Burchardt Marcelina 6a
  7. Borowicz Nicole 6b
  8. Tomaszewska Wiktoria 6b
  9. Kukla Maja 6b
  10. Walkowiak Sonia 6b
  11. Guzek Tatiana 6b
  12. Dajnowska Kornelia 6b
  13. Bukowska Marta 6c
  14. Knyter Maja 7c – kapitan

Trener zespołu dziękuje wszystkim zawodniczkom za udział w zawodach, wolę walki i determinację w osiągnięciu 3 miejsca w Bydgoszczy.

Uroczyste zakończenie Mistrzostw Bydgoszczy w piłce ręcznej dziewcząt