Wyniki zawodów

Sukces czwórboistów !!!

We wtorek ( 8.05 ) i w środę ( 9.05 ) drużyny dziewcząt i chłopców klas V – VI uczestniczyły w Mistrzostwach Bydgoszczy w czwórboju lekkoatletycznym. Dla niewtajemniczonych podajemy krótką informację o zasadach. Zespół czwórboju składa się 6 zawodników. Każdy zawodnik startuje w 4 konkurencjach ( 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600 m w kategorii dziewcząt, 1000 m dla chłopców ). Rezultaty uzyskane w poszczególnych konkurencjach przeliczane są na punkty. Suma punktów 5 zawodników decyduje o zajętym miejscu przez drużynę.

Nasze zespoły zajęły w tej rywalizacji I MIEJSCE dziewczęta, chłopcy II miejsce. Jest to ogromny sukces naszych reprezentantów tym bardziej, że pokonaliśmy szkoły sportowe o profilu lekkoatletycznym.

Reprezentacje naszej szkoły wystąpiły w następujących składach:

CHŁOPCY – Czesiński Jakub, Kowalkowski Oskar, Gierak Mateusz, Szwedo Michał, Kurland Mateusz

DZIEWCZĘTA – Tomaszewska Wiktoria, Knyter Maja, Duma Martyna, Walkowiak Sonia, Kukla Maja, Antonowicz Natalia

GRATULUJEMY!

Relacja foto poniżej

II miejsce w Finale województwa kujawsko – pomorskiego w indywidualnych biegach przełajowych.

Oskar Kowalkowski uczeń klasy siódmej ( rocznik 2005) zajął II miejsce w finale wojewódzkim w indywidualnym biegu przełajowym. Swoja postawą i zaangażowaniem sprawił miłą niespodziankę.
W finale Mistrzostw Bydgoszczy zajął dopiero 4 miejsce, zyskał przepustkę do reprezentowania miasta Bydgoszczy w finale.
Bieg finałowy był w pełni kontrolowany do samego końca.

Gratulujemy srebrnego medalu!!!.

Mistrzostwa Bydgoszczy w biegach sztafetowych 4*100 metrów
im. Teresy Ciepły

Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie podczas zawodów.
Dziewczyny pobiegły w składzie : Marta Kucińska, Martyna Duma , Julia Piękoś i Kukla Maja- zajęły III miejsce .
Chłopcy pobiegli w składzie : Jakub Cieszyński , Piotr Kieca , Jakub Matuszyński i Marcin Paczkowski – zajęli  II miejsce.

Gratulujemy!

‘’ O KROK OD FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO ‘’

Z brązowymi medalami wróciły nasze piłkarki ręczne z Mistrzostw Bydgoszczy. W decydującym meczu nasze szczypiornistki nie sprostały drużynie SP 67, przegrywając ostatecznie 9:7. Mecz był bardzo wyrównany, pięć minut przed końcem spotkania dziewczyny prowadziły nawet dwoma golami. Niestety, o wyniku zadecydował brak doświadczenia meczowego.